'İstanbul Film Festivali' için genç eleştirmenler aranıyor

Sabah Gazetesi, yedi yıldır Uluslararası İstanbul Film Festivali’nde sürdürdüğü ‘Dünya Festivallerinden’ bölümü ‘Tema Sponsorluğu’nu bu yıl yeni bir projeyle daha taçlandırıyor.

'İstanbul Film Festivali' için genç eleştirmenler aranıyor
Sabah Gazetesi, yine Turkuvaz Medya Grubu çatısı altında yer alan kardes markası Sinema Dergisi'yle beraber, festival izleyicileri arasında genç yetenekleri kesfetmeye yönelik bir proje gerçeklestiriyor. 30 Mart-14 Nisan tarihleri arasında yapılacak olan Uluslararası stanbul Film Festivali'nde, Sabah Gazetesi'nin sponsor oldugu 'Dünya Festivallerinden' bölümü altında izleyeceginiz filmlere iliskin bes bin vurusu geçmeyen elestiri yazılarınızı, 14 Nisan'a kadar festivaldesabah@sabah. com.tr adresine gönderebilirsiniz. Gönderilen yazılar Sinema Dergisi elestirmenleri Senem Erdine, Engin Ertan, Murat Ersahin ve Murat Emir Eren tarafından degerlendirilecek; ümit vaat eden genç elestirmenlerin yazıları Sinema Dergisi'nde yayınlanacak ve ayrıca seçilen isimler Sabah Gazetesi Sanat Sayfası'nda açıklanacak.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.