Kate Middleton'dan Aylar Sonra İlk Poz

Kanser tedavisi gören ve uzun süredir görünmeyen Galler Prensesi bugün ilk kez Tropping the Colour etkinliğine katılırken halkın karşısına çıktı.

Kate Middleton'dan Aylar Sonra İlk Poz

Haber: Gülçin İşler Fırat

Fotoğraflar: Splash


Kanser tedavisi gördüğünü 3 ay önce sosyal medyası üzerinden video ile açıklayan Galler Prensesi 6 ay sonra ilk kez bugün halkın karşısına çıktı. En son 25 Aralık' 2023'te ailesiyle birlikte Noel kutlamasına katılan Kate Middleton hakkında çıkan türlü spekülasyonlara karşın ilk kez 3 ay önce kanser tedavisi gördüğünü açıklamıştı.
Bugün gerçekleşen kraliyet etkinliği Tropping the Colour'a katılacağını dün kişisel sosyal medya hesabından duyuran Kate Middeton'ın bir de mesajı vardı: "Tedavim olumlu gidiyor, ancak kanser tedavisi gören herkesin anlayacağı gibi iyi ve kötü günler var. Kendimi iyi hissettiğimde çocukların okullarıyla ilgilenmek, bana mutluluk ve keyif veren şeyleri yapmak ve evden yavaş yavaş çalışmaya başlamak büyük bir keyif..."


Ve bugün hastalığıyla milyonların üzüldüğü, merak ettiği 42 yaşındaki prenses ilk kez etkinliğe katılarak halka el salladı. Kate Middleton'nın törene katılacağını öğrenen yüzlerce insan Buckigham Sarayı'nın önünde toplandı.


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.