Magnum 5 Duyuya Hitap Etmeye Devam Ediyor

Magnum, 5 duyuya hitap eden duyusal bir deneyim için kapılarını açtı. Davete ünlü isimler katıldı.

Magnum 5 Duyuya Hitap Etmeye Devam Ediyor

Haber: Gülçin İşler Fırat


Magnum hazzını “Haz Peşindeysen” mottosuyla milyonlarla paylaşan Magnum, her yıl haz peşinden koşanları, farklı disiplinlerden etkinliklerle haz dünyasında keşfe çıkartıyor. Günlük sorumluluklar ve telaşlar içerisinde zaman akıp giderken, hayattan haz almayı unuttuğumuzu hatırlatan Magnum, bu yaz haz deneyimini bir adım öteye taşıdı. “Magnum 5 Senses Of Pleasure" ile yeni lezzetlere, inovasyonlara ve 5 duyuya hitap eden duyusal bir deneyim için kapılarını açtı. 


Mina Ceren


 

Yeni lezzetler Magnum Euphoria ve Magnum Chill’in, “MAGNUM 5 SENSES OF PLEASURE” deneyim alanı açılışıyla birlikte kutlandığı gece, Magnum Marka Müdürü Serkan Oğuz ve bu yıl Cannes’a Magnum Türkiye onur konuğu olarak katılan Pınar Deniz’in sahne konuşmasıyla başladı. Pınar Deniz Cannes yolculuğundaki anılarını davetlilerle paylaşırken, Magnum’un 5 duyuya hitap eden “Magnum 5 Senses Of Pleasure" deneyimini ilk keşfedenler arasında olmanın heyecanını hissettiğini söyledi. 


Deren Talu


Magnum hazzıyla deneyim alanı Galataport İstanbul, M1 Blok teras katında 31 Temmuz tarihine kadar haz tutkunlarını bekliyor. Magnum hazzını somutlaştıran ve duyulara hitap eden 5 bölümden oluşan alan, ilk kapının aralanmasından itibaren, her odada farklı duyuya yoğunlaşan bir haz yolculuğuna eşlik ediyor.


 Büşra Pekin
Şükrü Özyıldız


5 duyuya hitap eden haz dolu bu yolculukta, ilk 4 odanın ardından ziyaretçileri Pleasure Express odasında küçük bir mola bekliyor. Magnum’un iki farklı modu temsil eden yeni lezzetleri Magnum Euphoria ve Magnum Chill evreninde, haz modunu keşif zamanı...

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.