Kite Surfing Tutkunları, Hepsipay Kite School’da Buluşuyor

Hepsipay Kite School, deneyimli eğitmenleriyle faaliyetlerine bu yaz başladı.

Kite Surfing Tutkunları, Hepsipay Kite School’da Buluşuyor

Kite Surfing severler, bayram tatili boyunca Hepsipay’in dijital cüzdanının kullanıcılarına sağladığı özgürlük, esneklik ve kullanıcı deneyiminden ilham alan Hepsipay Kite School'da buluşuyor. Başlangıç seviyesinden ileri seviyelere kadar Kite Surfing konusunda herkese uygun eğitimler sunulan okul, denizin ve güneşin keyfini çıkarırken yeni beceriler kazanmak isteyenleri yaz boyunca Muğla Akyaka’da ağırlayacak. Ödemeler, Hepsipay üzerinden de yapılabilecek.


Hepsipay Kite School Dünya Şampiyonunu Ağırlayacak


Hizmete yeni giren Hepsipay Kite School, yakın zamanda dünyaca ünlü bir misafiri de ağırlamaya hazırlanıyor. Kite Surf alanında dünya şampiyonu olan Gianmaria Coccoluto, 24-28 Haziran tarihlerinde “Free Style Kite Kampı”nda Kite Surfing meraklılarıyla Hepsipay Kite School’da bir araya gelecek. Kısıtlı sayıda kişinin katılabileceği kampa katılmak isteyenler etkinliğe online olarak kaydolunabilecek.


Kite Surfing Tutkunlarının Türkiye’deki Adresi: Akyaka


Türkiye’nin en önemli doğal güzelliklerini barındıran, Muğla’nın Ula ilçesine bağlı bir sahil kasabası olan Akyaka, aynı zamanda Kite Surfing yapmak isteyenlerin de ortak noktası.6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.