'Kral Ragnar' İstanbul'da

Vikingler dizisindeki 'Kral Ragnar' karakteriyle tüm dünyada tanınan ünlü Hollywood yıldızı Travis Fimmel, İstanbul'a geldi.

'Kral Ragnar' İstanbul'da

Haber: Gülçin İşler Fırat


Vikingler dizisindeki 'Kral Ragnar' karakteriyle tüm dünyada tanınan ünlü Hollywood yıldızı Travis Fimmel, İstanbul'a geldi. Fimmel, TC. Kültür ve Turizm Bakanı Yardımcısı Dr. Batuhan Mumcu ile birlikte Ayasoyfa Camii'ni ve Ayasofya'nın zengin tarihini dijital olarak ziyaretçilere sunan Ayasoyfa Tarihi Müzesi'ni gezdi.


TC. Kültür ve Turizm Bakanı Yardımcısı Dr. Batuhan Mumcu, gezide Fimmel'e eşlik etti ve " Zengin kültürel mirasımız, ülkemizi Hollywood sinemasının ünlü oyuncuları ve yönetmenleri başta olmak üzere dünyanın pek çok yerinden yapımcılar ve oyuncular için cazip hale hale getiriyor. Ülkemizin dünyaca ünlü yıldızların tercihleri arasına girdiğini görmek bizleri çok memnun ediyor."Başrollerinde Travis Fimmel, Katheryn Winnick ve Gustaf Skarsgård gibi isimlerin yer aldığı Vikings dizisi yayınlandığı dönemde fenomen haline gelmişti. Fimmel, Vikings dizisindeki Kral Ragnar rolüyle tüm dünyada tanınan, sevilen isim oldu.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.