Londra'da Otel Satın Aldı

Türkiye’nin en büyük otel zincirlerinden biri olan Kaya Turizm Grubu, yurt dışındaki ilk yatırımını Londra'da otel satın alarak yaptı.

Londra'da Otel Satın Aldı

13 oteliyle Türkiye’nin en büyük otel zincirlerinden biri olan Kaya Turizm Grubu, yurt dışındaki ilk yatırımını Avrupa’nın kalbi Londra’nın en prestijli bölgelerden olan King’s Cross’ta yer alan Great Northern Hotel’i satın alarak yaptı. Yurt dışında yapmayı planladığı yatırımlarla adından söz ettirmeye devam eden Kaya Turizm Grubu, Türkiye içerisinde de büyümeye devam ediyor.


Burak Kaya


Kaya Holding Yönetim Kurulu Başkanı Burak Kaya, Great Northern Hotel yatırımıyla ilgili olarak, “İlk yurt dışı otel yatırımımızı Londra'da gerçekleştirmenin mutluluğu içerisindeyiz. Bu otel ile birlikte, Türk misafirperverliğinin en güzel örneklerini sunup, Türkiye’deki otellerimize gelen yabancı turist sayısını arttırmayı hedefliyoruz. Ayrıca, İngiltere’de bu çapta otel yatırımı yapan ilk Türk turizm firması olmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.