Make-A-Wish Türkiye Elçisi Romina Hakko Garih’ten Anneler Günü daveti

Make-A-Wish Türkiye Elçisi Romina Hakko Garih, Bee Goddess’ta Anneler Günü davetini gerçekleştirdi.

Make-A-Wish Türkiye Elçisi Romina Hakko Garih’ten Anneler Günü daveti

Make-A-Wish® Türkiye (Bir Dilek Tut Derneği), geçtiğimiz aylarda dünyanın ilk tılsım mücevher markası Bee Goddess ile “daha aydınlık bir gelecek için mucizenle ışılda” diyerek çocuklar için bir araya gelmişti. Make-A-Wish® Türkiye Elçisi Romina Hakko Garih, 14 Mayıs Anneler Gününde hediye almak isteyenleri, bu iş birliğinin meyvesi “Küçük Prens” koleksiyonuna yönlendirerek, çocukların dileklerini birlikte gerçekleştirmeye davet etti.


Türkiye’de zorlu hastalıklarla mücadele eden binlerce çocuğun hayallerini gerçekleştirebilmesine kendini adayan Make-A-Wish® Türkiye, geçtiğimiz Ekim ayında iş birliğine imza atmıştı. Vakıf, Romina Hakko Garih ev sahipliğinde, özel tasarım mücevherleriyle dünya çapında tanınan Bee Goddess ile “daha aydınlık bir gelecek için mucizenle ışılda” diyerek, 14 Mayıs Anneler Günü kapsamında çocuklar için tekrar bir araya geldi. Bee Goddess’ın Zorlu Center’daki butiğinde gerçekleştirilen davete, Make-A-Wish® Türkiye Elçisi Romina Hakko Garih ve Bee Goddess kurucusu Ece Şirin ev sahipliği yaparken; Ronit Hakko, Pia Hakko Yeşil, Deniz Aktaş Hakko, Betina Machler, Yasemin Dormen, Güneş Mutlu Mavituncalılar, Müge Sevil, Merve Oflaz ve Dila Tarkan gibi iş ve sanat dünyasının ünlü isimleri katıldı.Kendi ışığını başkasının ışığına kattığında mucizelerin gerçekleşeceği inancıyla bir araya gelen Make-A-Wish® Türkiye ve Bee Goddess, bu koleksiyonla zorlu hastalıklarla mücadele eden çocukların dileklerini birlikte gerçekleştirmeye davet ediyor. Küçük Prens’ten ilham alan ve oldukça geniş bir yelpazede sunulan koleksiyonda vakfın simgesiyle örtüşen yıldız figürü ön plana çıkıyor. Tasarımlar Bee Goddess butiklerinde, web sitesinde ve Make-A-Wish Türkiye Dilek Dükkanında satışa sunuluyor.


Bee Goddess Kurucusu Ece Şirin, “Make-A-Wish Derneği’ne kendimi çok yakın hissediyorum. Onların da felsefesi bizim marka söylemlerimiz ile örtüşüyor. Sembolik bir hikâye olan Küçük Prens’te yıldızlar, hayatın karanlık dönemlerinde yol gösteren ışıkları simgelerken Bee Goddess tasarımlı yıldızlar ise yetişkinler ve çocukların umudu ile onların dileklerini sembolize ediyor. Tasarımların baş kahramanı ise ruhun ve kalbin ışıltısı olarak bilinen Sirius yıldızı oluyor. Make-A-Wish çocuklara mucizeler armağan ederken biz de Bee Goddess tasarımları ile herkesin yaşam mucizelerini gerçekleştirmeleri için bir ilham kaynağı olmak istiyoruz.” dedi.Make-A-Wish® Türkiye’nin (Bir Dilek Tut Derneği) Elçisi Romina Hakko Garih, “Bee Goddess tasarımlı bu yıldızları takanlar, bir çocuğun hayatına umut getirecek ve onlara birer ışık olacak. Kendisi ve sevdikleri için anneler gününde Küçük Prens koleksiyonunu tercih edenlerin satın aldığı her üründen bir kısmı, hayati tehlike taşıyan bir hastalıkla mücadele eden 3-18 yaş arası çocukların hayallerini gerçekleştirebilmesi için Make-A-Wish Türkiye’ye bağışlanacak. Vakıf da çocuklara mucizeler armağan etmeye devam edecek.” diye konuştu.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.