Nadas'ta Yaz Heyecanı Başlıyor!

Kazdağları Nadas'ta 25 Mayıs'ta lezzetli şef menümüzün ardından Emir Ersoy'un etkileyici performansı ve ardından DJ Emre Eser'in sahnesiyle yazı Nadas'ta karşılayalım.

Nadas'ta Yaz Heyecanı Yaşanıyor!

NADAS rengini Kaz Dağları’nın antik çağlardan beri değişmeyen yeşil ormanların ilhamından almıştır ve Nadas imzası, kişisel hizmet anlayışını, misafirlerin kendilerini Nadas’a bırakıp anın tadını çıkarmalarını sembolize etmektedir.


Nadas Kazdağları Temmuz 2021’de açılmıştır. 12 ay açık olan otelimizde, 14 oda bulunmaktadır. 11 oda ana binada yer alırken, 3 adet Villa Suite de, Nadas’ın geniş ve sessiz bahçesinde yer almaktadır. +16 yaş politikamız mevcuttur. Her oda ayrı konseptte döşenmiştir. Odalar kategorilerine göre, balkonlu ya da bahçe teraslı veya özel bahçelidir. Şömine ve küvet sadece özel odalarımızda mevcuttur ve odalarımızda deniz ve orman manzarası vardır.


Kazdağları Ayvacık, Yeşilyurt Köyünün içinde bulunan butik otelimiz, görselliği ile adeta İtalya’daki Toskana Bölgesi hissi uyandırmaktadır. Denizdeki yosunların Kazdağları ile buluşması ile oluşan yüksek oksijen değeri, Kazdağları’nı, Alpler’den sonraki ikinci oksijen deposu sıfatına ulaştırır. Antik Dönem efsanelerine ev sahipliği yapan Ida Mountains (Kazdağları) mitolojik yönden de çok zengindir. Zeus’un Kazdağları’nda doğduğuna inanan Giritliler, yöreye IDA ismini vermiştir. Ayrıca Afrodit ve Hera ve Athena’nın katıldığı ve Truva savaşlarına yol açan güzellik yarışması da burada yapılmıştır.


Acı bir aşk hikayesi olan, Kazdağları’nda yaşayan Sarıkız Efsanesi de Türkmen köylülerin anlattığı efsanelerin en ünlülerindedir. Kaz Dağları Milli Parkı, Hasan Boğuldu Şelalesi, Mıhlı Şelalesi, Zeus Tapınağı, Truva Müzesi çevrenin görülmesi gereken yerlerindendir. Nadas Kazdağları, yeşilin her tonunu görebileceğiniz, hem zeytin, hem Göknarı ,(Logomuz olan Kazdağı Göknarı yeryüzünde bir tek bu bölgede bulunduğu için endemik bir ağaç türüdür.) Nadas Spa: Kişiye özel olarak ayrılan Spa bölümünde masaj, sauna, buhar odamız ve dinlenme bölümü mevcuttur. Otelimizden 5 km uzaklıktaki orman içindeki deniz manzaralı Lunadas adlı arazimizde de etkinlikler düzenlenmektedir.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.