Oscar Yemeklerinde Bir Türk Markası

Yılın en görkemli ödül törenindeki yemeğin özel menüsü bu yıl, Karaca’nın yemek takımı serisi “Red Carpet Collection” ile sunuldu.

Oscar Yemeklerinde Bir Türk Markası

Karaca, son yıllarda hızlandırdığı yurt dışı açılımını ödül sezonunda kırmızı halıda yer alarak taçlandırdı. Sinemanın büyüsü, Hollywood'un görkemi ve yıldız olmanın parıltısından ilham alınarak tasarlanan “Red Carpet Collection”, 10 Mart akşamı Hollywood yıldızları ile buluştu.
30 yıldır film endüstrisinin en prestijli ödül töreninin parti menülerini oluşturan dünyaca ünlü şef Wolfgang Puck’ın hazırladığı yemekler, bu sene Karaca “Red Carpet Collection” ile görkemli ödül töreninde yıldız isimlere sunuldu. Şef Wolfgang Puck tarafından seçilen ve Karaca’nın bu geceye özel hazırladığı parçalardan oluşan koleksiyon büyük beğeni topladı. Hollywood ünlülerinin ödül töreni sonrası birbirinden farklı ikramları tattığı davette, Karaca “Red Carpet Collection” ile unutulmaz bir sofra deneyimi yaşattı.

 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.