Safir'in Başrol Oyuncularıyla Özel Çekim

Atv’nin fırtınalar estiren dizisi ‘Safir’in başrol oyuncuları Özge Yağız ve Burak Berkay Akgül ile Sevgililer Günü öncesi bir araya geldik ve aşk odaklı özel bir çekim eşliğinde aşkı konuştuk.

Safir'in Başrol Oyuncularıyla Özel Çekim

Röportaj İrem Orhan

Fotoğraf Elif Demiralp

Soner Çapin Ağırlık Videosu

Styling Eylem Yıldız

Saç Mehmet Türkibiş

Makyaj Rufiye Kalmaz

Styling asistanı İrem Sönmezer

Fotoğraf ve video asistanları Sena Kaynakin , Mehmed Zahid Hıdır

Çiçekler için Le Mien Fleur’a çok teşekkür ederiz.


Kapadokya’da geçen özel bir hikayenin kahramanı Feraye ve Yaman. Sevdaları dillere destan ama bir türlü kavuşamayan hüzünlü aşıklar onlar. Bu iki kahramana hayat veren oyuncular ise; Özge Yağız ve Burak Berkay Akgül. İkisi de kahramanı oldukları hikayeye karşı o kadar heyecanlılar ki; şüphesiz bu heyecanları izleyiciye de geçiyor ve diziyi izlemeye doyum olmuyor. Kapadokya’da neşeli ve bir o kadar da keyifli bir set ortamları var; hal böyle olunca hikayeden ve bu büyülü coğrafyadan kopmadan çekimlere devam ediliyor, tüm ekip büyük bir özenle çalışıyor. İki genç oyuncu ile Sevgililer Günü öncesi yoğun set programlarına ara verdikleri bir günde, İstanbul’da buluştuk; özel bir çekim gününü paylaşıp aşkı konuştuk.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.