Tülin Şahin İle -17 Derecede

Bu yıl modellik kariyerinde 25. yılını kutlayan Tülin Şahin ile Radisson Blu Hotel Mount Erciyes’te yılın ilk günlerini zirvede karşıladığımız özel bir çekim gerçekleştirip; çeyrek asrı aşan kariyerini ve hayatının en bilinmeyenlerini konuştuk.

Tülin Şahin İle -17 Derecede

Röportaj: İrem Orhan

Fotoğraflar: Berat Soner Çapın

Video: Evren Suda

Styling: Eylem Yıldız

Makyaj: Akın Sert

Saç: Mutlu Ahmet Sinan

Styling asistanı: İrem Sönmezer

Mekan için Radisson Blu Mount Erciyes'e teşekkür ederiz.Modellikte, 25 yıl gibi uzun ve başarılı bir kariyer, öyle kolay kolay herkese nasip olmaz; çalışkanlık, azim, güç, istikrar ve çok daha fazlasını gerektirir. Hal böyleyken, Tülin Şahin’in disiplinli ve mükemmeliyetçi bakış açılarına da bakınca, kariyerinde çeyrek asrı başarılarla devirmiş olmasının hiç de tesadüf olmadığı anlaşılıyor. Kariyer hikayesine baktığımızda hayatının her döneminde hep kendi ayakları üzerinde duran çok güçlü bir Tülin var. Hep çalışan hep üreten... “Başka türlüsünü bilmiyorum” diyor konu iş olunca, ele aldığı her işi olması gerekenin üzerinde bir çabayla hayata geçiriyor. 15 yaşında Danimarka’da ‘Supermodel of Denmark’ yarışmasında birinci oluyor ve aslına bakarsanız bu, tamamen tesadüfer zinciri ile gelişiyor. Hemen akabinde ise model olarak dünyanın dört bir yanında en iyi ajanslara kayıt oluyor ve hikaye başlıyor. Tülin Şahin ile Radisson Blu Hotel Mount Erciyes’te bir araya geldik; zirveye çıkıp -17 derece soğukta özel anlarla dolu bir fotoğraf çekimi gerçekleştirip, kariyer yolculuğunun ve özel hayatının en derinlerine indik. 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.