Şamdan Plus ile Ramsey’den Babalar Günü Daveti

Cemiyet hayatının ünlü isimleri, Şamdan Plus ile Ramsey iş birliğinde Hakkasan’da düzenlenen Babalar Günü davetinde bir araya geldi.

Şamdan Plus ile Ramsey’den Babalar Günü Daveti

Bülent Cankurt, Sibel -Ferruh Karakaşlı, Nefise Karatay - Yusuf Day


Babalar Günü yaklaşırken Mandarin Oriental Bosphorus Istanbul’daki Hakkasan’da bir ‘Babalar Günü’ daveti gerçekleştirdik. Şamdan Plus ile Ramsey iş birliğindeki davette, cemiyet hayatının ünlü babaları bir araya geldi.Şehrin en gözde restoranlarından Hakkasan’ın terasında gerçekleştirdiğimiz davete, eşleriyle birlikte gelen ünlü babalar, bir yandan Boğaz manzarasında harika lezzetleri tadarken bir yandan da Ramsey’in R- Design Summer Ramsey 24 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nu yakından göme ve inceleme fırsatı buldu.


Eda- Sarp Evliyagil


Ünlü babalar Ramsey’in bu özel yaz koleksiyonunu o kadar beğendi ki, alacakları parçaları bile orada seçip ertesi gün mağazaya gideceklerini söyledi.


Aslı-Kaan Cüreklibatır


Saat 19.00’da kokteyl ile başlayan Babalar Günü davetimizde, Aslı-Kaan Cüreklibatır, Ferruh-Sibel Karakaşlı, Nefise Karatay-Yusuf Day, Melis-Burak Hatipoğlu, Tuba-Cem Ergin ve Laura Margarita-Koray Gömeç çiftleri bir araya geldi.


Tuba-Cem Ergin


Koray, Laura Margarita GömeçSon anda seyahatleri çıktığı için, Deniz İnce ve Nuri Öztaşkın aramızda olamadı ama eşleri Milka Karaağaçlı Deniz ve Dicle Öztaşkın bizi yalnız bırakmadı. Milka ve Dicle Hanım da Ramsey’in yaz koleksiyonundan eşleri için parçalar seçmeyi ihmal etmedi.


Milka Karaağaçlı Deniz ve Dicle Öztaşkın


Kokteylin ardından yemeğe geçen konuklar, sohbet eşliğinde keyifli bir akşam geçirdi. Gece yarısına kadar süren bu keyifli davetten ayrılırken Ramsey, konuklara Babalar Günü hediyesi verdi.


Ramsey, konuklara Babalar Günü hediyesi verdi.


Hediyedeki not da çok hoştu doğrusu: “Bir baba, sadece çocuklarına değil, ailesine ve topluma ilham veren bir liderdir. Ramsey ailesi olarak hayat boyu bizleri destekleyen, sevgisiyle hep yanımızda olan ve bizlere yol gösteren tüm babaların Babalar Gününü kutlarız. Sizler, gerçek kahramanlarımızsınız.” 


Yakup - Dilek Avşar, Nefise Karatay -Yusuf Day


Burak - Melis Hatipoğlu çifti hediyelerini açarken poz veriyor.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.