Şamdan Plus Wedding Kapağında Bir Yıldız: İlhan Şen

Oyuncu İlhan Şen ile buluştuk; damat stilinin son trendlerini en yüksek standartlarda sunan Ramsey’in el işçiliğinin zarafetinden taviz vermeyen tasarımları içinde özel anlarla dolu bir çekim ve keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

Şamdan Plus Wedding Kapağında Bir Yıldız: İlhan Şen

Röportaj İrem Orhan

Fotoğraf Can Karataş

Tüm kıyafetler Ramsey

Saç Engin Taştan/Sabit Akkaya Tutkuyla bağlı olduğu mesleği oyunculukta, ezber bozan tavırlarıyla içinde bulunduğu her projede farkını ortaya koyan bir isim İlhan Şen. Her daim kendinden emin duruşu, net tavırları ve hayatın her alanındaki vizyon sahibi seçimleriyle de fark yaratıp, herkesi etkilemeyi başarıyor. Konu stil seçimleri olunca da tercihini hep kalite ve şıklıktan yana kullanan ünlü oyuncu ile yoğun iş temposuna mola verdiği bir günde buluştuk; moda trendlerini dünya ile aynı anda tasarımlarına taşıyan erkek giyim markası Ramsey’in özgün tasarımları içinde birbirinden özel anlarla dolu bir çekim ve keyifli bir sohbeti paylaştık.


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.