Şamdan Plus Objektifinden Caddelerde Ünlü İsimler

Cemiyet, iş ve sanat dünyasının ünlü isimleri caddelerde objektiflerimize yansıdı.

Şamdan Plus Objektifinden Caddelerde Ünlü İsimler

Haber ve Fotoğraflar: Ersin Al


Özge Özacar

BEBEK’TE ARKADAŞLARIYLA BULUŞTUSon dönemlerin en gözde oyuncularından Özge Özacar, Bebek’te karşımıza çıktı. Bir restorana gelen ünlü oyuncu arkadaşlarıyla sosyalleşti. Özge Özacar, yemek sonrası mekan çıkışı taksi beklerken objektifimize işte böyle yansıdı. 


Birce Akalay

KÖPEĞİYLE YÜRÜYÜŞ YAPTI


Birce Akalay, köpeği Cipsy’i Bebek Parkı’nda gezdirirken objektiflerimize yansıdı. Parkta köpeğiyle keyifli anlar geçiren ünlü oyuncunun, köpeğini elleriyle beslemesi dikkat çekiciydi. Köpeğini öpücüklere boğan Birce Akalay çok keyifliydi.Beyza Arslan, Burcu Akman

İKİ YAKIN DOSTUN KAHVE KEYFİ


Cemiyet hayatının seçkin simalarından Beyza Uyanoğlu, oğlu Muratcan’ın arkadaşının annesi Burcu Akman ile buluştu. Beyza Hanım, oğlunu okuldan almadan önce arkadaşıyla buluşarak kahve içti. Okul çıkış saatine kadar oturan Beyza Hanım ve arkadaşı daha sonra çocuklarını almak için okula gitti.6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.