Şehrin yeni buluşma noktası açıldı

Başarılı işletmeciler Başak Soykan ve Yaprak Baltacı'nın yeni projesi ünlü isimleri katılımıyla açıldı.

Şehrin yeni buluşma noktası açıldı

Haber: Gülçin İşler Fırat 


Sanat, moda ve gastronomiyi doğal bir akışla kendine özgü dünyasında hikayeleştiren Yaprak Baltacı ve Başak Soykan'ın yeni mekanı Clove; tatların, kokuların ve anıların birbirine karıştığı şehrin en yeni buluşma noktası olmaya aday. Mahmut Anlar imzalı mimarisiyle açıldığı günden bu zamana beğeni toplayan Clove’un menüsü de ünlü şef Emre Şef’e emanet. İlk konuklarını özel bir davetle ağırlayan mekanın açılışına iş, sanat, cemiyet, moda ve tasarım dünyasından Burcu Esmersoy, Berrak Tüzünataç, Zeynep Bastık, Ebru Akel, Müge Boz&Caner Yıldırım, Aslı Şen, Mirela Cerica, gibi çok sayıda ünlü isim katıldı.


Başak Soykan, Yaprak Baltacı


Morini’deki on yıllık başarılarının ardından Başak Soykan ve Yaprak Baltacı’nın İstanbul yeme içme dünyasına kazandırdığı Clove, Mimar Mahmut Anlar imzalı dekorasyonuyla sanatı da ön plana taşıyıor ve şehri odağına alan sanat seçkisi “İstanbulites and the Drama!” ile mekanın atmosferine dramatik ve çekici şehir hikayeleri fısıldıyor.


Mekana farklı sanatçıların seçkilerinden oluşan sanat eserleri renk katıyor. Clove, mevsimlerden ilhamla farklı sanatçıların eserlerine ev sahipliği yapacak. 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.