Sima Tarkan Evleniyor!

Cemiyet hayatının genç kuşak dikkat çeken ismi Sima Tarkan sevgilisi Mark Başoğlu ile yaz aylarında evleniyor

Sima Tarkan Evleniyor!

Dilasima Group’un ardındaki Tarkan ailesinin en genç üyesi 29 yaşındaki Sima Tarkan, sevgilisi Mark Başoğlu ile evlilik yolunda ilk adımı attı.Yaklaşık dört yıldır birlikte olan sevgililerden müjdeli haber geçtiğimiz günlerde geldi. Tarkan sevgilisi Mark başoğlu ile tatil için gittiği Mauritius'dan romantik bir evlilik teklifiyle döndü. Başoğlu, kumsalda diz çökerek Sima Hanım'a evlilik teklifi yaptı ve "evet" cevabı havai fişeklerle kutlandı.Bu mutluluk anlarını sosyal medyasından paylaşan Tarkan, İstanbul'a döndüğünde de ablası Dila Tarkan ve yakın arkadaşlarıyla kutlama yemeği verdi.


Sima Tarkan, Dila Tarkan DoğruerSima Tarkan'ın "Evet" yanıtının kutlandığı geceye, ablası Dila Tarkan'ın yanı sıra Derev Clara Kösedağ, Sibil Çetinkaya, Ecem Oltulu gibi yakın arkadaşları da katıldı. Nazlı Sabancı ve Hande Erçel'in de katıldığı gecede yan yana oturmaları objektiflere yansıdı.


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.