Tarihi Mekanda Özel Lezzetler

Liman İstanbul, İstanbul ve Karaköy’ün sembollerinden biri olarak, Türk mutfağı ve misafirperverliğiyle unutulmaz bir atmosfer yaratıyor.

Tarihi mekanda özel lezzetler

Tarihi Liman Lokantası, yeni ismi Liman İstanbul ile İstanbul ve Karaköy’ün sembollerinden biri olarak, Türk mutfağı ve misafirperverliğini, Batılı mutfak kültürü ve mimarisiyle buluşturarak unutulmaz bir atmosfer yaratıyor. Liman İstanbul, tarihi dokusundan tabaklarına, eşsiz sunum ve hizmetinden mimari kimliğine kadar her detayı büyük bir özen ve incelikle ele alarak hem mimari hem de gastronomik açıdan tarihi kültürünü günümüze taşıyarak İstanbullular ile buluşturuyor.1947 yılında Rebii Gorbon tarafından tasarlanan ve misafirleriyle kurduğu kuvvetli bağ, eşsiz hizmeti ve sunum kalitesiyle Karaköy’ün ve şehrin her daim akıllarda kalan sembollerinden biri olan lokanta, şıklığın ve lezzetin kusursuz birleşimini sunmaya devam ediyor.

 

Liman İstanbul’un benzersiz menüsünde, her yörenin ve her bölgenin en özgün malzemeleriyle hazırlanan yemekler, klasikleşmiş reçetelere sadık kalarak özenle yorumlanıyor. Her bir tabak, damaklarda unutulmaz bir lezzet şöleni sunuyor.6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.