Tatil başlıyor

Tatil sezonu yaklaşırken ünlü isimlerin tatil rotaları da belli olmaya başladı. Peki kim, nereye gidecek? İşte ünlü isimlerin tatil planları...

Tatil başlıyor

Aslıhan Koruyan Sabancı

Haziran ayında davet üzerine İtalya’nın Padova ve Venedik şehirlerine Boston Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik öğrencilerine sağlıklı ve glütensiz beslenme, sürdürülebilir yaşamda sağlıklı beslenmenin yeri ve önemi konularında ders vermeye gidiyorum. Bu seyahatimde Padova’daki Tıp Tarihi Müzesi ‘Museo di Storia della Medicina’ ve Venedik’teki Modern Sanat ve Müzik Müzelerini gezmeyi planlıyorum. Haziran ayında bizim için güzel heyecanlar var, kızımız Oya’nın lise mezuniyeti var mesela... Mezuniyet sonrasında, yurdumuzun çok sevdiğim tatil beldelerimizden Çeşme ve Bodrum’da ailece kısa tatiller planladık. Haziran sonrası Kıbrıs’a yerleştirilen, benim de destek verdiğim minik depremzede çocukları ziyaret etmek istiyorum. Temmuz ve ağustos ayları için henüz plan yapmadık. Yazlığımızda sakin bir tatil geçirirken yeni kitaplarımı yazmaya odaklanabilirim. Eylül ayında Napoli ve Capri’de mezun olduğum Bocconi Universitesi’nin sınıf toplantısında olacağım.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.