Türk Yıldızlar Katar'da

GQ Türkiye, Qatar Turizm ve Visit Qatar’ın katkılarıyla ünlü isimleri Doha’da bir araya getirdi.

Türk Yıldızlar Katar'da

Ezgi Şenler, Özge Yağız, Burak Berkay Akgül


GQ Türkiye, Türkiye’den davet ettiği ünlü isimler ile dünyanın en çok merak edilen motor sporları organizasyonlarından MotoGP 2024’ün Qatar’da gerçekleşen görkemli açılış organizasyonuna katıldı. Yarış öncesi pist yürüyüşüne katılan Türk yıldızlar büyük ilgi gördü.

 

Burak Berkay Akgül


GQ Türkiye, Qatar Turizm ve Visit Qatar’ın katkılarıyla ünlü isimleri Doha’da bir araya getirdi. Qatar Waldorf Astoria Hotel’de gerçekleşen etkinliğe Alp Navruz, Emre Bey, Özge Yağız, Şükrü Özyıldız, Çağla Şimşek, Sibil Çetinkaya, Şahika Ercümen, İrem Helvacıoğlu, Burak Berkay Akgül, Furkan Andıç, Esra Bilgiç, Ezgi Şenler, Burcu Kıratlı ve Gülsüm Ali katıldı.


Özge Yağız


Dünyanın en çok takip edilen motor spor organizasyonu MOTOGP, 2024 sezonunu 10 Mart’ta düzenlenen Qatar Grand Prix’si ile başlattı. MotoGP 2024 Dünya Şampiyonası’nın ilk yarışı Katar’daki 5,3 kilometrelik Lusail International Pisti’nde 22 tur üzerinden gerçekleşirken, konuklar son iki sezonun şampiyonu Ducati sürücüsü Francesco Bagnaia’nın zaferine tanık oldu.


Şahika Ercümen


‘GQ Weekend in Qatar’ etkinliğine katılan konuklar aynı zamanda çöl safarisinin macera dolu yönünü de deneyimledi. Ünlü isimler, Al Wakrah Çölü’nün dalgalı kum tepelerini arazi araçları ile keşfetti. Dünyada sadece birkaç çölde bulunan iç denizin kum tepeleri ve deniz yatakları ile buluşan olağanüstü manzarasında sonsuzluğu hissettiler.


Sibil Çetinkaya & Şükrü ÖzyıldızQatar çöl safarisini bir adım öne çıkaran deniz yatakları aynı zamanda UNESCO tarafından koruma altına alınan nadir bölgelerden.


Özgür Atanur/


 

Üç gün süren etkinlik boyunca keyifli anlar paylaşan konuklar, MotoGP ruhunu GQ Türkiye tarzı ile yakalayarak spor, macera, gastronomi ve adrenalin ekseninde bir deneyim yaşadı. GQ okurları etkinliğin her anını sosyal medyadan, #gqweekendinqatar ile paylaşılan story ve post’lardan takip etti.6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.