Passenger Koleksiyonunu Tanıttı

Kısmet By Milka, yeni koleksiyonu “Passenger”ı kampanya yüzü Gülcan Arslan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen bir partiyle kutladı.

Passenger Koleksiyonu'na Renkli Parti

İlhamını sokaktan alan, yenilikçi ve cesur tasarımlarıyla mücevheri günlük yaşama uyarlayan Kısmet By Milka, hem Türkiye’de hem de dünya çapında “Passenger” koleksiyonuyla yakaladığı büyük başarıyı partiyle kutladı. Kısmet By Milka Design House’da düzenlenen ışıltılı partiye kampanya yüzü Gülcan Arslan ev sahipliği yaptı. Arslan’ın Kısmet By Milka ile olan iş birliğinden duyduğu mutluluğu paylaştığı etkinlikte Milka Karaağaçlı İnce de ikonikleşen markanın heyecan verici yolculuğu hakkında konuştu.


Gülcan Arslan, Milka Karaağaçlı İnceYola çıkmaktan çekinmeyen ve her zaman heyecan duyanlar için tasarlanan “Passenger”, koleksiyon yüzü Gülcan Arslan’la gerçekleştirilen iş birliğiyle de ses getirmişti. Koleksiyon için Atatürk Havalimanı’nda dev bir ekiple çekilen reklam filmi ise basında ve sosyal medyada bolca yer alarak beğeni toplamıştı.


Mina Ceran


Türkiye’nin ardından Şubat ayında Dubai’de çok özel bir davetle tanıtılan koleksiyon Arap Yarımadası’nda da büyük yankı uyandırdı.


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.