Ünlü isimler sokakta objektiflerimize yansıdı

İstanbul sokaklarında elit isimler yürüyüş yaparken Şamdan Plus objektiflerine böyle yansıdı

Ünlü isimler sokakta objektiflerimize yansıdı

Yazı ve fotoğraflar: Ersin Al


KIZIYLA YÜRÜYÜŞ YAPTI

Esra Eczacıbaşı-Lara Coşkun

Ailesinin şirketinde Dijital Dönüşüm Koordinatörü olarak çalışan Esra Eczacıbaşı Coşkun, ekim başında ikinci kez annelik heyecanını yaşamıştı. Esra Hanım, geçen hafta Lara adını verdikleri kızı ile Yeniköy’de yürüyüş yapıp güzel havanın keyfini çıkardı.


AİLE BİR ARADA

Can-Deniz, Leo Cem Hakko


Vakko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Can Hakko ve eşi Deniz Hakko, oğulları Leo Cem ile birlikte Bebek’te karşımıza çıktı. Bebekleriyle birlikte Bebek Parkı’nda yürüyüş yapan Hakko çifti, bir taraftan da ellerindeki kahveleri yudumlayıp derin bir sohbete daldı.YAKIN DOSTLAR BEBEK’TE BULUŞTU

Elif Dürüst, Esra Tümen


Yakın dostlar Elif Dürüst ve Esra Tümen, Bebek’te buluşup hasret giderdi. Dürüst ve Tümen sahil boyunca yürüyüş yaparken bol bol da sohbet etti.SETE KISA BİR MOLA

Manken ve oyuncu Ece Sükan, Bebek’te objektifimize yansıdı. Arkadaşlarıyla kahve içip sohbet eden oyuncu, çıkışta koşar adım taksiye yöneldi. Yoğun olduğunu belirten Sükan, “Sete yetişmem gerekiyor, başka zaman konuşuruz” diyerek Bebek’ten ayrıldı.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.