Ünlü İsimlerin Yaz Tatili Rotaları

Yaz denince akla gelen hiç kuşkusuz tatil oluyor. Biz de cemiyet hayatının ünlü isimlerine yaz tatili planlarını sorduk

Ünlü İsimlerin Yaz Tatili Rotaları

Haber: Melih Türk


Yaz aylarına girmeye hazırlandığımız bu günlerde herkes tatil planlarını yapmaya başladı. Biz de ünlü isimlere yaz tatillerinde neler yapacaklarını ve hangi destinasyonları seçtiklerini sorduk. Pek çok ünlü ismin yolu Bodrum’la kesişirken yurt dışı rotalarının da oldukça fazla olduğunu gördük. İşte ünlü isimlerin yaz tatili planları..


Elif Dürüst


"Yazın büyük bölümünü her yıl olduğu gibi Bodrum’da geçirmeyi düşünüyorum. Aralarda küçük kaçamaklar yapıp Cannes, Çeşme ve Göcek’e de gitmeyi planlıyorum."


Aslıhan Koruyan Sabancı


"Haziran ayında davet üzerine İtalya’nın Padova ve Venedik şehirlerine gideceğim. Boston Üniversitesi Sargent College of Health and Rehabilitation Sciences ‘Beslenme ve Diyetetik’ öğrencilerine, sağlıklı ve glütensiz beslenme, sürdürülebilir yaşamda sağlıklı beslenmenin yeri ve önemi konularında ders vereceğim. Temmuz ve ağustos ayları için henüz plan yapmadık. Bodrum ve Çeşme’deki yazlığımızda sakin bir tatil geçirirken, yeni kitabımı yazmaya devam edeceğim. Eylül ayında Capri’de mezun olduğum Bocconi Üniversitesi’nin sınıf toplantısında olacağız."Şirin Yalçın


"Bu sene yine tatil planlarımda Bodrum’da olmak var. Bodrum dışında netleşen bir programım yok."
Etel Baler


"Yaz için sınırları belli bir programım yok. Biraz doğaçlama tatil yapıyorum. Ama yaz için mutlaka Yunan Adaları’nı tekne ile gezerim. Ve tabii Bodrum’da tatil noktalarımdan biri olur."Berrin Ak


Bayram yaz başına denk geldiğinden Güney Fransa St. Tropez ve Monaco’da olmayı planladık. Yaz aylarında her sene olduğu gibi iş için Amerika seyahatim olacak. İş sonrası biraz uzatıp tatile devam etmek istiyorum. Onun dışında genel olarak Bodrum’da olduğumdan ara ara Yunan Adaları’na geçmeyi planlıyoruz. Arada anlık kararlarla ziyaret etmek istediğimiz yerler de olabilir; yeni mağaza açılışıma da denk geldiğinden kısacası epey tempolu bir yaz beni bekliyor.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.