Ünlülerin Tatil Bavulunu Açtık!

Tatil sezonu gelmişken, iş, sanat ve cemiyet dünyasından isimlerin tatil bavulunu açtık

Ünlülerin Tatil Bavulunu Açtık!

Hazırlayan: İrem Orhan


Tatil sezonu gelmişken, iş, sanat ve cemiyet dünyasından seçimleriyle her daim ilham veren o isimlere “Bu sezon tatil bavulunuzun olmazsa olmazları neler” diye sorduk, farklı cevaplara ulaştık. İşte her biri orijinal seçimlerle o isimlerin hazırladığı seyahat çantalarının demirbaş parçaları...Aslıhan Koruyan Sabancı


"Tatil bavulumun vazgeçilmezleri aslında bilgisayarım, tatilde okuyacağım kitaplar, güneş gözlüğüm, güneş kremim ve titizlikle hazırlanmış ilk yardım ve ilaç çantamdır. Diğer yandan sezonun en sevdiğim trendi kot pantolon ve kot ceketin yeniden gündemde olması. Özellikle bol rahat kot pantolonlar, kot ceket ve bir lastik ayakkabı ile bütün sezonu geçirebilirim."
Mihre Mutlu


"Tatil bavulumun en net parçaları, sezonun en sevdiğim trendi ve son zamanlarda çok sık gördüğümüz açık topuklu ayakkabılar, topuklu terlikle içine giyilen pamuklu çoraplar... Bunu hem cool buluyorum hem de çok daha konforlu hissettiriyor."
Mina Ceren


"Geçtiğimiz moda haftalarında trendleri yakinen takip ettim ve gördüğüm kadarıyla animal print, kısa şortlar ve modern bride trendi bir adım önde. Yani beyaz ağırlıklı, zarif duruşlu, parçaları çokça görüyoruz. Ben de tatil bavulumu genelde bunları dikkate alarak oluşturuyorum."
Yasemin Taciroğlu Uras


"Ben çiçek detaylarını çok severim. Bu sezon da bol bol 3D çiçek aplikli kıyafet ve aksesuarlar göreceğiz, bu yüzden çok mutluyum. Tatil bavulumda da önceliği bu türlü parçalara vereceğim." 
Etel Baler


"Sezonun en sevdiğim trendi oversize boyfriend gömlekler ve bol bol jean kullanımı. Çanta olarak, yelek olarak, hatta mayo ve bikinilerde bile jean kumaşı kullanmayı seviyorum. Tatil bavulumu da bunları göz önüne alarak oluşturuyorum."Rüya Büyüktetik


Sezonun en sevdiğim trendi beyaz elbiseleri çok sık görecek olmamız. Yazın bronz tene en yakıştırdığım şey beyaz elbiseler olabilir. Benim de dolabımda bolca beyaz elbisem var.6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.