Villada tatil yapan dünyayı gezecek

Barut Hotels Grup’un özenli ve yenilikçi bir konaklama deneyimi sunduğu BAYOU Villas by Lara Barut Collection, dünyanın en lüks ve en büyük gemilerine sahip Royal Caribbean ile bir iş birliğine gitti.

Villada tatil yapan dünyayı gezecek

Barut Hotels Grup’un özenli ve yenilikçi bir konaklama deneyimi sunduğu BAYOU Villas by Lara Barut Collection, dünyanın en lüks ve en büyük gemilerine sahip Royal Caribbean ile bir iş birliğine gitti. Barut Hotels Grup Ticari Direktörü ve Turquality Proje Koordinatörü Samuray Önen, bu birlikteliğin Türkiye’de ve bilhassa Antalya’da hızla ilerleyen lüks turizm açısından önemine dikkat çekerken, BAYOU Villas misafirlerinin Royal Caribbean ile dünyayı gezeceklerini ifade etti. Royal Caribbean Türkiye Genel Müdürü Alper Taşkıranlar ise Barut Hotels Grubu ile yaptıkları iş birliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. BAYOU Villas by Lara Barut Collection misafirlerini, 24 özel villada ağırlıyor. BAYOU Villas’ta her biri kendine ait bir bahçe, tatlı suyla ve deniz suyuyla doldurulmuş havuza ve üst düzey konfora sahip villalar yer alıyor.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.