Yaz Sezonu Öncesinde Özel Davet

Yeni lüks anlayışının öncülerinden olan The Bodrum Edition, yaz sezonunda gerçekleştirdiği gözde partileri İstanbul gece hayatına taşıdı.

Yaz Sezonu Öncesinde Özel Davet

Eda-Ferhat Zamanpur


The Bodrum EDITION, İstanbul’da ilk kez gerçekleştirdiği INARI Piku ev sahipliğindeki özel bir davetle The Bodrum EDITION’ın benzersiz atmosferini şehre taşıdı. The Bodrum EDITION’ın sevilen restoranlarından biri olan ve İstanbul’dan sonra Bodrum’un da gözde restoranları arasında yerini alan, Japon Mutfağı’nın Türkiye’deki önde gelen temsilcilerinden INARI’nin Etiler’deki INARI Piku isimli restoranında gerçekleşen davetin konukları arasında cemiyet, sanat, basın ve iş dünyasından ünlü isimler vardı.


Gülcan Arslan


The Bodrum EDITION ve INARI’nin uzun yıllar süren iş birliklerini kutlamak ve hem İstanbul hem de Bodrum’da oldukça sevilen Japon Mutfağı’nın en iyi yorumlarını tatmak için Etiler’deki INARI Piku’da gerçekleştirilen gecede, The Bodrum EDITION ailesi ile Bodrum ve İstanbul’un önde gelen isimleri bir araya gelerek eğlence ve lezzet dolu anlar yaşadı. 


Lion Ahituv, Ege Kökenli


Didem Soydan


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.