Çaba Derneği 20'inci Yılını Mert Demir Konseriyle Kutladı

ÇABA Derneği, 20. yılını 2 Mayıs akşamı Damat Tween sponsorluğunda Mert Demir’in sahne aldığı özel bir konserle kutladı.

Çaba Derneği 20'inci Yılını Mert Demir Konseriyle Kutladı

Haber: Gülçin İşler Fırat


Tüm hayallerin gerçek olabileceği fikrinden doğan ve eğitime verdiği büyük desteklerle öne çıkan ÇABA Derneği, 20. yılını ÇABA Fest’in ilk akşamında Mert Demir konseriyle kutladı. ÇABA Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Özlem Zehebi ev sahipliğinde gerçekleştirilen geceye ünlü oyuncular Doğukan Güngör, Sibel Taşçıoğlu, Sıla Türkoğlu, Ceren Karakoç, veSüleymen Orakçıoğlu, Ahu Orakçıoğlu, Rachel Araz Kiresepi gibi iş, sanat, magazin ve cemiyet dünyasından birçok ünlü isim yer aldı. Özel geceden elde edilen tüm gelir, Çabaçam Kahramanmaraş Eğitim Birimi’ne aktarılacak.


Özlem Zehebi


ÇABA Derneği’nin her yıl düzenlediği “ÇABA Fest”, Envoy GY’nin heyecanla beklenen yeni projesi Envoy Beykoz ana sponsorluğunda, 150 markanın katılımıyla Four Seasons Hotel’de gerçekleştirilmeye devam ediyor. ÇABA Derneği, 20. yılını 2 Mayıs akşamı Damat Tween sponsorluğunda Mert Demir’in sahne aldığı özel bir konserle kutladı. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.