Dikkat Çekici Bir Ara

Pre fall 2024 koleksiyonları dikkat çekici destinasyonlarda tanıtılmaya başladı. Seçilen destinasyonlar kadar koleksiyonlar da cüretkar ve iddialı.

Dikkat Çekici Bir Ara

Hazırlayan: Bade ÇakarDIOR

Maria Grazia Chiuri, Dior Pre Fall 2024 koleksiyonu için rotayı New York’a çevirdi ve Parizyen estetikle New York karizmasını bir araya getirdi. Ağırlıklı siyah ve nötr tonlardan oluşan koleksiyonun ilham kaynağı, dönemine stiliyle damga vuran aktris Marlene Dietrich’di. Modaevinin köklerine saygısını koruyan koleksiyon, Dior’un klasik terziliğini ve silüetlerini taşıyor. Brooklyn Müzesi’nde sergilenen koleksiyonda kullanılan materyaller New York’un eklektik havasını yansıtıyor.LOUIS VUITTON

Louis Vuitton Kreatif Direktörü Nicolas Ghes- quière, pre fall 2024 koleksiyonu ile modaevindeki on yılını kutluyor. Şanghay’da tanıtılan koleksiyon, markanın köklerini ve onu benzersiz kılan ayırt edici semboller- ini bir araya getiriyor. Çin’in bugünkü moda anlayışından ilham alan koleksiyonda renkler, neşeli formlar, figüratif hayvan resimleri ve kontrast siluetler ön planda. Dinamizmin hissedildiği koleksiyonda aksesuarlar, ikonik sandıklara imza atan Maison’un yenilikçi serüvenini kendi tarzlarında anlatıyor.CHLOE

Chloé’nin kreatif direktörü Chemena Kamali, pre fall 2024 için özgür ruhlu, rahat ve son derece modern görünümler sunuyor. Kadınsı silüetlerin ön planda olduğu koleksiyon ağırlıklı olarak siyah ve nötr tonlardan oluşuyor. Romantik havaya sahip koleksiyonun ruhu, kullanılan den- im ve deri tasarımlardan geliyor. 1970’lerin havasına sahip kolek- siyon, Chloé’nin ara sezonda öne çıkmasını sağladı.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.