Dakota Johnsonn Tom Cruise'a meydan okudu!

16 Şubat günü vizyona girecek Madame Web filminin başrol oyuncusu Dakota Johnson, vizyon öncesi çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Dakota Johnsonn Tom Cruise'a meydan okudu!

Marvel Evreni’nin en esrarengiz kahramanlarından Cassandra Webb’in köken hikayesini konu alan Madame Web filminin başrol oyuncusu Dakota Johnson, filmin çekim esnasında yaşadığı zorlukları anlattı. Başarılı oyuncu, akrobasi becerilerini geliştirdiğini söyleyerek, ünlü oyuncu Tom Cruise’a esprili bir şekilde meydan okudu. Johnson, “Artık bir arabayla gerçekten çılgınca şeyler yapabilirim. Ambulans kullandım. Taksi şoförlüğü yaptım. Havada uçmak ve bir binadan atlamak dışında, filmdeki her şeyi ben yaptım. Dikkat et Tom Cruise” dedi.Madame Web rolünü üstlenerek süper kahraman karakterleri dünyasına girmeye hazırlanan Johnson, film çekimi esnasında yaşadığı deneyimleri aktardı. Filmi mavi ekranın yoğun kullanımı nedeniyle "kesinlikle psikotik" olarak nitelendiren oyuncu, yapım sırasında beklenmedik becerilerinin ortaya çıktığını söyledi.

 

‘Hiçbir zaman mavi ekranda olduğunuz ve sahte patlamaların olduğu, birinin 'Patlama!’ dediği ve sizin bir patlama varmış gibi davrandığınız bir film yapmadığını anlatan başarılı oyuncu, “Bu bana göre kesinlikle psikotikti. Bunun iyi olup olmayacağını bilmiyorum! Umarım iyi bir iş çıkarmışımdır!” diye konuştu.“Dikkat et Tom Cruise”


Filmde ayrıca akrobasi becerilerini de geliştirdiğini anlatan Johnson, sahnelerde yaptığı zorlu akrobatik hareketler sebebiyle Tom Cruise’a esprili bir şekilde meydan okudu. Yeni bir yıldızın onun yaptığı tehlikeli hareketleri yapmaya çok istekli olduğunu söyleyen genç oyuncu, “Bir gün boyunca akrobasi sürüşü yapmam gerekiyordu ve görünen o ki bunda gerçekten iyiyim. Bir arabayla gerçekten çılgınca şeyler yapabilirim. Ambulans kullandım. Taksi şoförlüğü yaptım. Havada uçmak ve bir binadan atlamak dışında, filmdeki her şeyi ben yaptım. Dikkat et Tom Cruise” diye konuştu.Dakota Johnson filmin prömiyerinin yapıldığı Meksika'da kırmızı elbisesiyle dikkat çekiyor.Aksiyon dolu filmde, ünlü oyuncu Dakota Johnson’a Sydney Sweeney, Isabela Merced ve Celeste O’Connor gibi isimler eşlik ediyor. Dakota Johnson filmin Los Angeles'ta yapılan prömiyerinde ise transparan bir elbise tercih etti.

  

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.