Sevgiliye Özel Hediyeler

14 Şubat aşkın ve sevginin gününe özel hediyeler için D&R önerilerine göz atmaya ne dersiniz?

Sevgiliye Özel Hediyeler

Aşkın ve sevginin günü 14 Şubat yaklaşıyor. Çoğumuz, yılın bu en romantik gününde sevdiğimiz kişiye duygularımızı ifade etmenin farklı yollarını arıyoruz. Bu özel gün için D&R’ın ilk önerisi elbette aşkı anlatan birbirinden değerli eserler. En çok satan aşk kitapları, dünya klasiği haline gelmiş aşk romanları, aşk plakları ve yine aşk dolu hediyelik eşyalarla… İşte D&R’ın önerileri…

Aşk kokan kitaplar içinde en çok satan 10 eser arasından bir seçim yapabilirsiniz. 
1. Sevginin İşleri, Soren Kıerkegaard

2. Sevgi ile Bağlanma, Stan Tatkin

3. Uzun İlişkilerin Sırrı, Hakan Mengüç 

4. Birlikte İyi Hissetmek, David Burns

5. İsteğin Benim İçin Emirdir, Mine Ölmez

6. Sevme Kusurları, Müthiş Psikoloji

7. Neuro Aşk, M. Barış Muslu

8. Beş Sevgi Dili, Gary Chapman

9. Dr. Love, Hakan Özkan

10. Aşkın Halleri, Alper Hasanoğlu


 

Aşk nağmeli plaklar için de en çok satan 5 eser arasından seçtiklerinizle sevgilinizin müzik tarzına uygun en romantik şarkıları hediye edebilirsiniz.

1. Jazz For Lovers

2. The Very Best of Jazz Love Songs

3. The Very Best of Italian Love Songs

4. L’amour Paris

5. El Amor LatinoAşkın teknoloji hali nasıl olur diyorsanız, yine D&R’da en çok satan 5 ürünün arasından yapacağınız seçimle sevgilinizin hayatına teknolojik dokunuşlar yapabilirsiniz.

1. Lenco TT-27 Dahili Speaker Pikap 

2. Crown Well Ahşap Radyo

3. Rampage ROGUE Siyah USB RGB Ledli Gaming Esnek Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı

4. Crown Well Ahşap Pikap

5. instax Mini 12 Bundle Box

 

Aşkı anlatan kendisi küçük ama anlamı büyük hediyeler arasından da bir seçim yapmak mümkün. Örneğin, sevginizi cam bir fanusun içine alan müzikli su küresi, hayat seninle daha güzel diyen ve her eline aldığında sizi hatırlatacak bir kupa, hayatımda iyi ki varsın diyen romantik bir hediye seti, romantik anlarınızı ölümsüzleştirmek için Polaroid kameralar, kalpli peluş oyuncaklar, birbirinden şık tükenmez kalem ve dolmakalemler, özel anlarını not edeceği ajandalar, üç boyutlu puzzle’lar ya da ışıklı harflerle aşkın yazıldığı bir gece lambası…


Aşka dair her şey fırsatlarla dolu!


D&R’dan alınabilecek “Aşka Dair Her Şey” sevgililer gününe özel kampanya kapsamında fırsatlarla dolu. Tüm kitaplarda ikinci ürüne yüzde 60 ve tüm plaklarda ikinci ürüne yüzde 50, seçili elektronik ürünlerde ise yüzde 40’a varan indirimler 29 Şubat’a kadar devam edecek tüm D&R mağazaları ve www.dr.com.tradresinde geçerli olacak.


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.