Dekorasyon dünyasına yeni bir marka katıldı: Esti Living

Matine Bebek lansmanı’nda tanıtımı yapılan ürünler büyük ilgi gördü.

Dekorasyon dünyasına yeni bir marka katıldı: Esti Living

Ürünlerinde doğallık ve sürdürülebilirlik ilkesini hedefleyen Esti Living mumları Matine Bebek lansmanı'nda tanıtıldı. Sadelikte şıklığı yakalayan Esti Living mumları, katılımcılar tarafından oldukça beğeni topluyor. Birbirinden farklı renkler ve premium esans seçenekleri sunan Esti Living, detaylara gösterdiği özen ile de farkını gösteriyor. Lansmana cemiyet, sanat ve spor camiasından önemli isimler de katılım sağlıyor. 


Yaşam alanlarını dekoratif görüntüsünün yanı sıra kokularıyla da rengârenk bir dünyaya dönüştüren Esti Living mumları, bir mumdan çok daha fazlasını sunuyor. Petrol türevi parafin, endüstriyel kimyasal, paraben gibi zararlı maddeler içermeyen ürünler bitkisel kaynaklı olduğu için yakıldığı ortamdaki hiçbir canlıya zarar vermiyor. Özel ahşap fitilleri ve dünyaca geçerli olan, doğa dostu IFRA standartı esanslarıyla üretilen mumlar yine el yapımı özel tasarım mumluklarıyla da ev dekorunun vazgeçilmez parçaları haline geliyor. 


Doğal kristal taşların enerjisine, iyileştirici gücüne inanan ve mumlarına doğal kristal taşları ekleyen markanın yaratıcısı Esti Pekdemir kendi atölyesinde ürünlerin her detayı ile bire bir ilgileniyor.

Tutkusunu koleksiyona dönüştüren Esti Pekdemir; “Her bir detayını titizlikle şekillendirdiğim markamı sonunda sizlerin beğenisine sunmanın heyecanını yaşıyorum. Bugün bu güzel başlangıçta yanımda olan, heyecanımı paylaşan tüm dostlarıma teşekkür ediyorum. Esti Living markasını yaratma yolculuğum, dekorasyonda en çok kullandığım ürün olan mum alışverişlerimde, içeriğinde kimyasal olmayan bir ürün arayışımla başladı. Her bir ürünümde insana, doğaya ve canlılara zarar vermeyen ekolojik, Avrupa standartlarında malzemeler kullanıyorum. Premium coco soy wax, her biri el yapımı olan mumluklar olmakla birlikte ürünlerimin doğal kristal taşlar olmasını ve yoğun esans notaları ile her mumun kişiye özel olmasını önemsiyorum. Uzun süren çalışmalar sonucunda tamamen doğal, sürdürebilir ürünlerle şekillenen markamı beğeninize sunuyorum. Her birini severek kullandığım ürünlerim dilerim sizlerin de beğenisini kazanır. Esti Living markasının tasarım ve nadir parçaların yer aldığı sevgili Serra Pakdemir’in mağazası Matine Bebek’te olması benim için çok kıymetli ve mutluluk verici” dedi. 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.