İlk ödülünü aldı

The Peninsula Istanbul, lüks ve deneyimsel seyahat alanında uzmanlaşmış global acenteler ağı Virtuoso tarafından 2023 yılının “En İyi Yeni Oteli” seçildi.

İlk ödülünü aldı

Lüks ve deneyimsel seyahat alanında uzman acentelerden oluşan Virtuoso ağı, bu sene 35. kez düzenlenen Virtuoso Seyahat Haftası’nı 17 Ağustos’ta Nevada, Las Vegas’ta gerçekleşen geleneksel “En İyilerin En İyileri Ödülleri” (Best of the Best) ve gala gecesi ile sonlandırdı. Kazananlar, bu prestijli ağa dahil olan elli farklı ülkeden 20 binin üzerindeki seyahat danışmanı tarafından belirlendi.
The Peninsula Istanbul Genel Müdürü Jonathan H. Crook ‘2023 yılı Dünyanın En iyi Yeni Oteli’ ödülüne ilişkin şunları söyledi: “Dünya çapında en iyi seyahat deneyimlerini kutlayan Virtuoso’dan bu prestijli ödülü almaktan ötürü son derece mutluyuz. Bu ödül sadece The Peninsula ailesinin her gün mükemmel hizmet verme konusundaki istisnai kararlılığını övmekle kalmıyor, aynı zamanda gusto sahibi konuklarımız için İstanbul’un ve dünyanın en iyi otellerinden biri olmaya devam etme azmimizi de artırıyor.” 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.