Kar, doğa ve sanat birarada

Dördüncü sezonunu sanatın gücüyle güçlü bir şekilde karşılayan DAS 3917, bu yıl sanat galerisi Muse Contemporary’e ev sahipliği yapıyor

Kar, doğa ve sanat buluşması

Erciyes’te dördüncü yılını kutlayan; gastronomi, sanat, spor ve eğlenceyi özgün bir konseptle sunan dikkat DAS 3917, Muse Contemporary ile doğanın karla dansını, sanatın zarafetiyle buluşturuyor. Yeni sezonda Muse Contemporary’nin gerçekleştireceği "Sense Of Snow" başlıklı pop-up sergi, kayak severlerin ve sanat tutkunlarının zihinlerini ve ruhlarını besleyeceği bir deneyim yaşatacak. Bu özel iş birliği DAS 3917’nin açılışından hemen önce 13 Aralık’ta İstanbul’da düzenlenen özel bir davetle kutlandı. DAS 3917 Yönetim Kurulu Üyeleri Akın Şahin ve Deniz Şahin ile Muse Contemporary Kurucusu Pınar Akalın ev sahipliğinde gerçekleşen davete sergide eserleri yer alacak olan sanatçılar ve ünlü isimler katıldı.


Canan Ustaoğlu Savaş

 

 "Sense of Snow” başlığı altında farklı disiplinlerden sanatçıların eserlerinin sergileneceği karma sergide Alea Pınar Du Pre, Alex Petunin, Artem Martis, Canan Savaş, Kübra Doğu, Laurence Jenk, Lithian Ricci, Paolo Campagnolo, Rahşan Düren, Sezin Aksoy, Sinan Polvan, Süha Derbent ve Yasemin Vardarlılar gibi ünlü sanatçıların eserleri sanatseverlerle buluşacak. Muse Contemporary’nin kurucusu Ayşe Pınar Akalın küratörlüğünde açılacak olan sergi, 25 Aralık – 30 Mart tarihleri arasında DAS 3917’de ziyaretçilerini bekliyor. 

 


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.