Niyet var ama henüz sonuç yok

Metin-Aslı Şen çiftinin 22 yıllık evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaştığını en yakınları bile Şamdan Plus'tan öğrenmiş; bu haber sosyete kulislerinde de şok etkisi yaratmıştı.

Niyet var ama henüz sonuç yok

Bülent Cankurt'un haberine göre; Öyle kavga-gürültü etmeseler de evlerini ayıran çiftin, ayrı ayrı gittikleri Fransa'nın gözde kayak merkezi Megeve'de tatil yapması, ardından tatillerine Maribel'de devam etmesi, benim gibi herkes tarafından çiftin evliliğinin üzerindeki kara bulutların dağıldığına yorulmuştu! Maalesef tam öyle olmamış. Ancak yakın çevrelerinden öğrendim ki, sorunlarını çözüp evliliklerini kurtarmaya çalışıyorlarmış. Bu süreçten çocuklarının etkilenmemesi için de sömestr tatilinde onlarla birlikte olmak istemişler.Açıkçası evliliklerini kurtarmaya niyetleri olduğunu duyduğuma çok sevindim. Yakın arkadaşları da bu yolda onlara çok destek oluyormuş. Umarım, bu kötü süreci geride bırakırlar ve mutlu mesut günlerine geri dönerler.


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.