İkonik model yenilendi

İkonik model yenilendi

Türkiye’de üretilen dünyaca ünlü otomobil markasının ikonik modeli yenilendi. Premium tasarımı, zengin donanımları ve gelişmiş güvenlik özellikleriyle dikkat çeken yeni model, üç farklı donanım paketiyle satışa sunuldu

Elektrikli pazarına çok hızlı girdi

Elektrikli pazarına çok hızlı girdi

Sürdürülebilir, elektrikli premium mobilite sağlayıcısı olmayı hedefleyen Alman otomobil devi Audi’nin tamamen elektrikli ilk model ailesi olan e-tron geçtiğimiz ay Türkiye’de satışa sunuldu.

Lexus’un en yeni SUV’u Türkiye’de satışa çıktı

Lexus RX’in yeni nesli, RX 350h Türkiye'de satışa sunuldu

Premium otomobil üreticisi Lexus, tamamen yeni RX SUV modelini Türkiye’de satışa sundu.

Cesaret ve zarafet

Cesaret ve zarafet

Audi, ikonik modeli TT Coupe’nin 25 yıllık başarı hikayesini, sadece 100 adetle sınırlı, çok özel ve yüksek performansa sahip Audi TT RS Coupe Iconic Edition2 modeliyle kutluyor.

Eski modele yeni yüz

Eski modele yeni yüz

Fransız markası Peugeot, 308 modelini tamamen yeniledi. Göz alıcı bir tasarıma kavuşan ve teknolojik özellikleriyle dikkat çeken model, Türkiye yollarına çıkmaya başladı.

'Fransız Lüksü'nün otomobile yansıması

'Fransız Lüksü'nün otomobile yansıması

Premium segmentte sunduğu konfor ve teknolojileriyle ‘Fransız Lüksü’nü yollarla buluşturan DS Automobiles, Yeni DS 7 modelinde, birçok yenilik sunuyor.

Daha refah daha lüks

Daha refah daha lüks

BMW’nin amiral gemisi 7 Serisi yenilendi. Daha büyük, daha ferah, daha lüks ve daha teknolojik hale gelen model, ülkemizde önce tamamen elektrikli versiyonuyla satışa çıkacak.

Zamansız tasarım

Zamansız tasarım

Yeni Volkswagen Taigo, karakteristik tasarımı, sportif duruşu, günlük kullanım kolaylığı ve zengin standart donanım seçenekleriyle göz dolduruyor.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.