Şamdan Plus Objektifinden Caddelerde Ünlü İsimler

Cemiyet, iş ve sanat dünyasının ünlü isimleri caddelerde objektiflerimize yansıdı.

Şamdan Plus Objektifinden Caddelerde Ünlü İsimler

Haber ve fotoğraflar: Ersin Al


Bade İşçil

Her Gün 10 Bin Adım Atıyor

Oyuncu Bade İşcil’e Boğaz’da yürüyüş yaptığı sırada rastladık. Ayaküstü sohbet ettiğimiz ünlü oyuncu, “Sağlık için yürümek şart, her gün 10 bin adım atmaya çalışıyorum” dedi. Daha sonra da 10 bin adımı tamamlamak için yürüyüşe kaldığı yerden devam etti.Müge Boz, Caner Erdeniz


Aileyi Heyecan Sardı

Ünlü oyuncu Müge Boz ve eşi Caner Erdeniz, heyecanla ailenin yeni üyesini bekliyor. 6 aylık hamile olan Müge Boz, hamileliğiyle ilgili "Bebeğin cinsiyetini henüz öğrenmedik ama şimdilik hem kız hem de erkek bebeklerin giyeceği şeyler alıyoruz” dedi.


Maide Kurttepeli


Güneşli Havanın Tadını Çıkardı

Cemiyet hayatının ünlü ismi Maide Kurttepeli de güneşli havayı görünce kendini sokaklara atanlardan. Bebek’te objektifimize yansıyan Maide Hanım, sahil boyunca yürüyüş yaptı. Sonra da kısa bir yemek molası veren Maide Kurttepeli, ardından evine döndü.Burcu Erçil, Mehmet Yayla


Şehre Döndüler

Cemiyet hayatından Burcu Erçil, iş insanı sevgilisi Mehmet Yayla ile birlikte Bebek’te karşımıza çıktı. Mehmet Yayla’nın Erciyes’teki kayak merkezinde oteli olduğu için kışı orada geçiren çift, artık şehre dönmüş. Bu arada çiftin el ele yürümesi dikkat çekiciydi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.