Şamdan Plus Objektifinden Caddelerde Ünlü İsimler

Cemiyet, iş ve sanat dünyasının ünlü isimleri caddelerde objektiflerimize yansıdı.

Şamdan Plus Objektifinden Caddelerde Ünlü İsimler

Haber ve Fotoğraflar: Ersin Al


PATİLİ DOSTLARIYLA YÜRÜYÜŞ YAPTI

Edwina Sponza


Cemiyet hayatının tanınmış simalarından Edwina Sponza, Bebek’te köpekleriyle birlikte yürüyüş yaptı. Edwina Hanım, kahvesini yudumlarken aynı zamanda patili dostlarıyla oynamayı da ihmal etmedi.


ÜÇ KUŞAK BİR ARADA

Banu Çarmıklı, Nazlı Çarmıklı Gezer, Lara Gezer


Cemiyet hayatının seçkin isimlerinden Banu Çarmıklı, kızı Nazlı Çarmıklı Gezer ve torunu Lara Gezer ile birlikte Bebek’te objektifimize yansıdı. Güzel havayı fırsat bilen Banu Hanım, kızı ve torunu, Bebek sahilinde yürüyüş yaptı. Yürüyüşün ardından bir mekana geçerek birlikte kahve keyfi yaptılar.


 

AİLENİN YENİ ÜYESİNİ BEKLİYORLAR

Vedat-Seda Alaton

 

Alarko Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Vedat Alaton ve eşi Seda Alaton’u Bebek’te yürüyüş yaparken görüntüledik. İkinci çocuklarını bekleyen Vedat-Seda Alaton çifti, çocuklarının cinsiyetini öğrenmediklerini söyledi. Doğum olana kadar da bunu öğrenmeyeceklerini belirten çift, ailenin yeni üyesine kavuşmak için gün sayıyor.6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.