Türkiye'den seçilen tek otel oldu

Çırağan Palace Kempinski İstanbul Condé Nast Traveler’ın “The Gold List 2024’’ listesine Türkiye’den tek otel olarak seçildi.

Türkiye'den seçilen tek otel oldu

Tüm zamanların en prestijli seyahat yayınlarından Condé Nast Traveler’ın dünya çapında en iyi otel ve resort’ları belirlediği “The Gold List 2024”e Çırağan Palace Kempinski İstanbul, Türkiye’den seçilen tek otel oldu. Farklı kıtalarda dünyanın prestijli otel ve resort’larının Condé Nast Traveler editörlerince değerlendirildiği ve her yıl seyahatseverlerin merakla beklediği “The Gold List” bu yıl dünyadan tam 68 eşsiz oteli seçti. Dünya’nın en iyileri listesine Türkiye’den tek otel olarak giren Çırağan Palace Kempinski, otel bölümünde yaptığı oda, restoran ve lobi yenilemesiyle büyük beğeni kazanarak, yeni yıla daha da görkemli bir giriş yapıyor.Çırağan Palace Kempinski İstanbul Genel Müdürü Ralph Radtke, otelin layık görüldüğü ödüllerle ilgili düşüncelerini şöyle dile getirdi: “2023 yılı otelimizin odaları ve restoranlarını yenileyerek büyük bir heyecanla karşıladığımız ve yıl içerisinde tüm dünyadan misafirlerle yenilenen otelimizi tanıştırdığımız bir yıl oldu. Böylesinde önemli bir yılda bu ödüllerin gelmiş olması da tüm ekibimiz için muhteşem bir motivasyon yarattı. Çırağan Palace Kempinski İstanbul tüm tanıtım faaliyetlerinde önceliği her zaman destinasyona yani Türkiye ve de İstanbul’a vermiş, bu konuda da dünyada önemli bir temsilcidir. Bu ödüllerle adımızın duyulması Türk turizmi adına da bize ayrıca gurur veriyor. Bizi bu önemli ödüllere layık gören ulusal ve uluslararası tüm kurumlara ve değerli misafirlerimize gönülden şükranlarımızı sunuyoruz.’’ 

 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.