Bootcamp Programı İle İlk Kez Türkiye'de

Londra'da spor ve sağlıklı yaşam sektörünün öncüsü BXR London, The Bodrum EDITION ile iş birliği kapsamında ilk kez Türkiye’ye geldi.

Bootcamp Programı İle İlk Kez Türkiye'de

 

Londra'da spor ve sağlıklı yaşam sektörünün öncüsü ve dünya standartlarındaki antrenörleriyle benzersiz bir fitness deneyimi sunan BXR London, 2-6 Mayıs tarihlerinde The Bodrum EDITION ile iş birliği kapsamında ilk kez Türkiye’ye geldi. Bodrum’da sporseverlerle buluşan ve büyük ilgi gören ''BOOTCAMP at EDITION” The Bodrum EDITION'ın benzersiz atmosferinde katılımcılara unutulmaz bir fitness deneyimi yaşattı.BXR London kurucuları Alex Nicholl & Dalia Moustafa


 

Aralarında dünyaca ünlü top model Sara Sampaio, Meryl Streep’in Grammy ödüllü müzisyen damadı Mark Ronson gibi birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı komitenin onayından geçerek üye olunabilen ve Dua Lipa, Naomi Campbell, Conor McGregor gibi dünyaca ünlü isimlerin üyesi olduğu BXR London; kurucuları Alex Nicholl & Dalia Moustafa eşliğindeki en iyi antrenörleriyle ilk kez The Bodrum EDITION’da spor tutkunlarıyla buluştu.
2-6 Mayıs tarihleri arasında The Bodrum EDITION’da gerçekleşen 4 gece 5 günlük sıra dışı fitness & sağlıklı yaşam programı katılımcılara, BXR London’ın seçkin antrenörleri tarafından hazırlanan özel antrenmanları ve The Bodrum EDITION'ın gurme mutfağından çıkan günlük besleyici yemekleriyle benzersiz bir deneyim sundu. Yoğun antrenmanlar ve sağlıklı beslenmenin başrolde olduğu bu çok özel inziva programında konuklar, final gecesinde Michelin yıldızlı ünlü şef Osman Sezener’in yine Michelin yıldızlı restoranı KITCHEN’da ağırlandı.

 


Katılımcıların tam bir spor, sağlık ve yenilenme yolculuğu yaşadığı bu dört günlük inziva; gün doğumu pilates seansı sonrası sabahın erken saatlerinde yapılan egzersizlerle başlayıp gün boyunca güç, kondisyon, kardiyovasküler egzersizler ve boks antrenmanlarıyla devam etti. Öğleden sonraları form ve focus antrenmanları ile devam eden program, gün batımında BXR London’ın profesyonel ekibinin özel streching teknikleri ile misafirlerin enerjilerini dengeleyerek tamamlandı. Özel beslenme programlarıyla desteklenen BOOTCAMP at EDITION, The Bodrum EDITION'ın benzersiz atmosferinde unutulmaz bir spor ve zindelik deneyimine imza attı. Bu sene ilk kez yapılan ve yoğun ilgiyle karşılanan The Bodrum EDITION ve BXR London işbirliği, şimdiden otelin gelecek programları arasında yerini alarak gelenekselleşen bir etkinlik olmayı başardı. 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.