Fitness uzmanı Türkiye'de!

Amerika'da büyük bir kitle tarafından sevilen ünlü eğitmen Akın Akman, Bodrum'da özel bir etkinlik için sporseverleri biraraya getirecek.

Fitness uzmanı Türkiye'de!

  

The Bodrum EDITION daha önce hiç yapılmamış, çok farklı bir açık hava fitness dersiyle bütün bir sezon boyunca hayata geçirdiği özel iş birliklerine bir yenisini daha ekliyor. 10 Eylül’de Urban Active iş birliği ile değerli eğitmen Akın Akman liderliğinde yapılacak bu benzersiz eğitim kampı deneyimi -AARMY- ile The Bodrum EDITION spor severlere kalp atışlarını hızlandıracak çok özel bir program ile ev sahipliği yapacak.


10 Eylül'de saat 19:30'da gerçekleştirilecek eğitim kampı dersine katılmak isteyenler, https://iyzi.link/AJNmhQ bağlantısından rezervasyon yaptırarak yerlerini ayırtabilirler. Ayrıca etkinlik sonrasında tüm katılımcılar, The Beach Club'daki DJ Nazlı Var'ın yer alacağı partiye endorfinlerini taşıyabilecekler.

İhtiyaç duyulacak tüm ekipmanların katılımcılara özel olarak temin edileceği eğitimin kişi başı fiyatı 2200 TL

Etkinliğe katılacak ziyaretçiler aynı zamanda The Bodrum EDITION’da konaklamak isterlerse kendileri için uygulanacak özel indirimden faydalanabilecekler. Güçlenme ve fiziksel zaferle dolu bir akşam için AARMY ve Akın Akman'a katılma şansını kaçırmayın.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.