Ayurvedik doktoru İstanbul'a geliyor

Dünyanın tek bozulmamış Ayurvedik Hastanesi olan Keraleeya Ayurveda Samajam’da da görev yapmış Dr. Sudheep, İstanbul'a geliyor.

Ayurvedik doktoru İstanbul'a geliyor

Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul, 1 Eylül tarihinden itibaren bünyesine dahil ettiği Dr. Sudheep ile Six Senses Spa anti-aging merkezinde, İstanbullular’ı yeni bir deneyimle buluşturuyor. 

 

Dr. Sudheep, dünyanın tek bozulmamış Ayurvedik Hastanesi olan Keraleeya Ayurveda Samajam’da da görev yapmış bir doktor olması yanında aynı zamanda sertifikalı bir yoga öğretmenidir. Kendisi de Hindistan’ın Ayurveda konusunda en önemli merkezi olan Kerala’da doğmuş büyümüş ve ailesi de Ayurveda pratikleri konusunda uzman kişilerle dolu olan Dr. Sudheep, bugüne dek üç kıtaya yayılan hastane ve sağlık merkezlerinde bu tedavileri uyguladı ve şimdi de bu kadim bilgileri İstanbul'a getiriyor.1 Eylül'den itibaren Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul'un koru alanında enfes Boğaz manzarasına hakim bir konumda yer alan Six Senses SPA, Dr. Sudheep’in bu engin bilgi hazinesini aktardığı ve pratiklerini uyguladığı yer olacak.

 


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.