Daha refah daha lüks

BMW’nin amiral gemisi 7 Serisi yenilendi. Daha büyük, daha ferah, daha lüks ve daha teknolojik hale gelen model, ülkemizde önce tamamen elektrikli versiyonuyla satışa çıkacak.

Daha refah daha lüks

YAZI ŞERİF ERCAN

BMW'nin 45 yıllık geçmişe sahip amiral gemisi BMW 7 Serisi yenilendi. Yeni BMW 7 Serisi, sunduğu etkileyici tasarımının yanı sıra iç mekanda sahip olduğu refah duygusunu yansıtan ögeleriyle segmentindeki iddiasını arttırıyor. Tamamen elektrikli, hibrit ve içten yanmalı motor alternatifleri olan model, ilk olarak tamamen elektrikli i7 xDrive60 versiyonuyla birkaç ay içinde Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları'nda yerini alacak. Yeni model, kullanıcısına sunduğu donanımlar ve ihtişamı simgeleyen konfor ögeleriyle farklılaşıyor. BMW Kavisli Ekran ve en güncel BMW iDrive teknolojisi dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor. Ayrıca genişletilmiş aks mesafesine ek Executive Lounge opsiyonuyla birlikte refah duygusunu da artırıyor.

Önceki modele göre daha az sayıda düğme ve kontrol bulunan modelde, dijitalleşme dikkat çekiyor. Direksiyon simidinin arkasında yer alan 12.3 inçlik bilgi ekranı ve 14.9 inçlik kontrol ekranı sürüş deneyimini ileri bir seviyeye taşıyor. Yeni BMW 7 Serisi'nde konforlu Executive Lounge koltuklar standart olarak yer alıyor. Mevcut modele göre daha geniş koltuk yüzeylerinin yanı sıra sürücü ve ön yolcu için kapsamlı elektrikli ayar, koltuk ısıtma ve bel desteği sunuluyor. Sürücü, ön yolcu ve arka sıra için isteğe bağlı çok işlevli sunulan koltuklar, optimize edilmiş soğutmalı aktif koltuk havalandırmasını ve dokuz programlı bir masaj işlevini de içeriyor.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.