Kaslı görünüm konforlu iç mekan

80. yılını kutlayan Jeep’in Compass modeli yenilendi. Yeni Compass, markanın güçlü mirasını; yeni tüketim ihtiyaçlarını karşılayan ürün özellikleri, sürüş dinamikleri ve araç içi teknolojileriyle bugüne taşıyor.

Kaslı görünüm konforlu iç mekan

YAZI ŞERİF ERCAN

JEEP COMPASS

Jeep'in; performans ve keyifli sürüş geleneğini bir arada sunan modeli Compass; tasarım, teknoloji ve güvenlik öğeleriyle kapsamlı bir şekilde yenilendi. Geçtiğimiz hafta lansmanı yapılan ve Türkiye'de satışa sunulan yeni Compass; Jeep markasının karakteristik tasarım kodlarını ve sürüş özelliklerini, gelişmiş güvenlik ve bağlanabilirlik teknolojileriyle destekleyerek özgün karakteriyle fark yaratıyor. Jeep Marka Direktörü Özgür Süslü "Compass şimdi daha sık, teknolojik, güvenli ve fonksiyonel. Yeni mobilite ihtiyaçlarına cevap veren Compass, Jeep markasının güçlü mirasını; yeni tüketim ihtiyaçlarını karşılayan ürün özellikleri, sürüş dinamikleri ve araç içi teknolojileriyle bugüne taşıyor" dedi.

Jeep Pazarlama Müdürü Övgü Özarpacı ise şu bilgileri verdi: "Jeep Compass'ın markanın ruhunu yansıtan 7'li ızgarasının formunda yapılan değişiklik, araca 3D bir görünüm kazandırdı. Yeni krom çerçeveli ızgara ve yeni ön tampon tasarımıyla, daha kaslı ve daha güçlü bir görünüm kazandı. İç mekandakİ konfor ve teknolojİ ögelerİ İse; aracın Şıklığını ve zamanın ruhunu yakaladığını gösteriyor. Günlük hayatın ulaşım ve zorlu yol koşullarındaki kullanım gereksi- nimlerini en iyi şekilde karşılıyor ve böylece markanın 'istediğin yere git, özgürce yaşa' felsefesine sadık bir yapı sergiliyor." 1.3 litrelik ve 150 HP'lik motor ve 6 ileri, çift kavramalı otomatik şanzımana sahip yeni Jeep Compass, lansmana özel çok cazip bir fiyatla satışa sunuldu, bilginiz olsun...

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.