İkiz bebek bekleyen Yasemin Tatlıses

İdo Tatlıses’in eşi Yasemin Tatlıses, henüz çok yeni olan hamileliğiyle ilgili ilk kez Şamdan Plus’a konuştu. İkiz bebek bekleyen Yasemin Tatlıses ile çok özel pozlar eşliğinde samimi bir röportaj gerçekleştirdik.

İkiz bebekler bize büyük sürpriz oldu

İkiz bebek bekleyen, henüz üç aylık hamile biriyle uzun sürecek moda esintili bir çekim yapma fikri beni çok heyecanlandırmış olsa da onun sakinliği hepimizi rahatlattı. İdo Tatlıses’in ifluencer eşi Yasemin Tatlıses ile Nişantaşı’nda Ritz Carlton Residences İstanbul’un Penthouse dairesinde buluştuk ve harika bir çekim gerçekleştirdik.

Yasemin Hanım’ın ilk kez Şamdan Plus aracılığıyla ikiz bebeklerine hamile olduğunu açıkladığı röportajda, evlilikten, ilişkilerinden, modaya kadar hakkında merak ettiğimiz her şeyi konuştuk. Hayat mottosunu, “Çekim yasası çalışır, bu yüzden hayatına güzellikleri çek” diyerek tanımlayan Tatlıses’in röportaj boyunca samimiyetine ve doğallığına hayran kaldım. Bu röportajda, kendi yorumuyla, “çok farklı, değişime her zaman açık ve renkli” bir Yasemin Tatlıses ile tanışacaksınız.


Yasemin Tatlıses ile gerçekleştirdiğimiz keyifli röportajdan bazı öne çıkan başlıkları derledik. Röportajın tamamı bugün çıkan dergimizde...


Röportaj : Gülçin İşler Fırat

Fotoğraflar: Serhat Hayri

Video editörü: Berat Soner Çapın

Styling: Ece Şişik

Makyaj: Hamiyet Akpınar

Saç: Başak Sulya

Mekan: The Ritz-Cartlon Residences, IstanbulBasında hamileliğiniz üzerine haber yapıldı ama sizin ağzınızdan hiç duymadık. O yüzden ilk olarak bunu sormak istiyorum; hamile misiniz?


Evet, ilk kez buradan açıklıyorum, hamileyim. Basında dedikodu olarak biraz erken yer aldı. Kayınbabam İbrahim Tatlıses de bizim de sonradan öğrendiğimiz ikiz bebek sürprizini açıkladı. O da tabii ki çok sevindi ve heyecanlandığı için bizden önce açıkladı. Onlar da dede, babaanne, anneanne oluyorlar ve dolayısıyla bizim sevincimize, heyecanımıza ortak oluyorlar.


İkiz mi bekliyorsunuz, büyük sürpriz olmuştur herhalde?


Evet, bebeklerimiz ikiz. Şu an 3 aylık hamileyim. İkinci bebek kendisini sonradan gösterdiği için hepimize sürpriz oldu.


İlk duyduğunuz an neler hissettiniz?


Bebek sahibi olmayı tabii ki istiyorduk ama yine de ilk öğrenince şaşırdık. İnsanlardan çok enteresan hikayeler dinlediğimiz için çok büyük tepkiler veremedik, şok olduk. Çünkü insanın bir anda hayatı değişiyor, bambaşka bir evreye geçiyorsun ve o düşünceler alıp götürüyor. Ne yapacağımızın paniği var üzerimizde. Bir de üzerine tek çocuk beklerken, diğeri saklamış kendini, ikiz olduğunu öğrenmek müthiş bir heyecan oldu. Çok şükür her şey sağlıklı bir şekilde ilerliyor. İdo ile bu süreci çok iyi geçireceğimizi düşünüyorum. Umarım böyle devam eder. 
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.